Vrásky nejsou problém

Vrásky jsou to, co nás trápí.

Vrásky, vrásky a zase vrásky. Ale nebudou to jen ony, co nás trápí. Jsem ráda, že se zajímáte o  Izo jogu obličeje. Možná hledáte více informací, nebo se rozhodujete, které cviky vybrat sama pro sebe. Máte mnoho možností. Jedno je však jisté, že s žádnou kombinací našich programů neuděláte chybu. Podívejte se na skutečné výsledky skutečných lidí.

Izo joga obličeje, zacvičte s vráskami!

Ano! Skutečně zacvičíte s vráskami a změnu uvidíte i v dalších oblastech. Můžete cvičit každý den a záleží jen na Vás, kolikrát denně. Víte, že maximální doba cvičení, pokud následujete náš program je pouhých 5 minut 3x denně. 

Již po jedné hodině izo jogy obličeje jsem pocítila

příjemné změny. Můj obličej vypadal svěží.

Jana Sólová

Není důležité se zahltit cviky, ale cvičit pravidelně a správně každý cvik, nejlépe několikrát denně. Samozřejmě to může být váš volný čas, ale také ta neuvěřitelná výhoda Izo jogy obličeje, tedy kdekoliv a kdykoliv. Nakonec se přistihnete, že ve výtahu cvičíte i když jsou kolem Vás lidé, protože se izojoga stane vaší druhou přirozeností. Samozřejmě, že je to správně, protože během dne dochází k únavě a na obličeji je to znát. Není tedy nic lepšího a jednoduššího, než si zacvičit a únavu vyzmizíkovat z tváře.

Vrásky stres a napětí

Kolikrát denně se vám stane, že se rozčílíte? Také vozíte například potomky ze školy na kroužky? Tak to jistě v zácpách a časovém stresu dopadne napětí i na vás. Není nic jednoduššího, než na každé červené zacvičit Detoxikační pozu. Rázem se tlakový hrnec upustí a vy se budete cítit uvolněně.

Bolesti v oblasti ramenou a bederní páteři

patříte k těm, kteří trpí napětím v ramenou? Nebo je to spodní část zad v oblasti bederní páteře? I zde vám Izo joga pomůže. Cviky, které jsou zaměřené na uvolnění a zlepšení držení těla dokáží zázraky. Stačí jen při sebemenším pocitu napětí v ramenou a šíji zacvičit 30 vteřin 3x po sobě například cvik „Uvolnění ramen“. Rázem z vás spadne ta zátěž, která vás dostává až do pocitů skleslosti.

Jak jsem říkala na začátku, neuděláte chybu s žádným „Rychlým startem“ z naší nabídky. Ale klíč k vybrání toho „jednoho přesně pro vás“ mám. Stoupněte si před zrcadlo a podívejte se na sebe zpříma. Co je na obličeji pro vás nejméně žádoucí? Např. máte převislá víčka a zvažujete chirurgické řešení. Tak je to oblast očí a konkrétně převislá víčka. Mám pro Vás skvělou zprávu! Je to tak častý problém mnoha žen a cena za chirurgické řešení je skutečně vysoká. Pokud patříte k těm, které raději vymění operaci za zábavu něco pro sebe udělat, můžete se přihlásit na mé hodiny „Zacvičíme s převislými víčky!“

Budu se na Vás moc těšit.

Vaše Iveta