Váčky pod očima

Vacky pod ocima

Pod vašimi dolními víčky se nachází 3 tukové polštářky. Plastický chirurg jim říká “prolapsy” a při operaci dolních i horních víček je odstraňuje. Jsou menší než ty, které se nachází pod horním víčkem, kde jsou pouze dva.

Mouhou přispívat k zadržování vody a vytvářet tak otoky pod očima. Váčky pod očima se mohou výrazně zvětšovat. Pokožka, která je v této oblasti velmi jemná se nad nimi vydouvá. Oko s váčky pod očima přidává obličeji unavený výraz. Velké váčky působí nevzhledně a většinou se k nim přidávají i tmavé kruhy pod očima.

Cviky na váčky pod očima

Cviky izojogy obličeje se zaměřují na oblast očí celkově. Na váčky pod očima, vrásky kolem očí i proti tmavý krůhům pod očima. Zaměřují se na zpevnění pokožky v této oblasti. Procvičením svalů v oblasti očí se dostává jemné pokožce lepšího prokrvení a zároveň se zlepšuje i přísun výživných látek. Podporuje se tak i tvorba kolagenu a rozpohybuje se lymfa.

Existují speciální cviky, které cíleně pracují s váčky pod očima.

Cvik, který vidíte napravo je binokulár. Pomáhá v procvičení oblasti očí!

Cvičením této oblasti napomáháme ke zmenšování nevzhledných váčků a odstranění otoků. Zároveň se zmírňují tmavé kruhy pod očima. Cvičení očí je vhodné kombinovat i s jinými cviky izojogy obličeje pro nejlepší výsledek a holistický přístup. Kompletní cvičení pro zpevnění oblasti očí nabízí speciální Program, který je sestaven pro všechny, kteří mají v této oblasti jakékoliv potíže.

Cviky jsem pečlivě vybrala a zkombinovala tak, že výsledky jsou viditelné při poctivém cvičení a péči již po několika týdnech.

Vrásky očí a oční okolí

Váčky pod očima a péče o pleť

Péči o oční dokolí nelze podceňovat, pokud trpíte jakýmkoliv problémem. Ať už to jsou vrásky, váčky, tmavé kruhy pod očima, je nutné tuto oblast dokonale hýčkat. Nejen pro její každodenní zátěž, ale zároveň i vzhůedem k anatomii této oblasti. Já věnuji svému okolí péči s peptidy, které jsou v koncentrované formě  v gelových hluboce hydratujících polštářcích pod oči. Jejich složení je ideální nejen proti vráskám, ale i v kombinaci s cviky izojogy obličeje. Jednoduchá aplikace,  pouhé položení na oblast víček je předurčuje k vítězství. Pokožka není natahována prsty jako při aplikaci krému nebo séra. Dají se použít na horní i dolní víčka. Jsou vhodné i pro pleť, která je traumatizována například nějakým výkonem např. mikrojehličkováním, laserem, je ale možné je využít ihned po operaci očních víček! Zlepšují a urychlují hojení, zmírňují tvorbu modřin a pokud jsou, urychlují jejich rozpoutění. Proto mají vliv i na tmavé kruhy pod očima. Samozřejmě jsou dermatologicky testované.

peptidove polstarky na oci

S peptidovými polštářky na očním okolí zacvičíte přibližně 5 minut cviky, podle denního plánu z Programu pro oblast očí a pak je necháte působit ještě 25 minut i déle. Použít je můžete denně a je možné je použít ráno nebo večer. I během dne, pokud Vaše oční okolí vykazuje známky únavy.

Zvažujete-li přidat cvičení izojogy obličeje do své denní rutiny a hlavní co vás tíží při pohledu do zrcadla jsou oči, je tato kombinace skvělé duo. Není na co čekat. Dobře už bylo.

IvetaPe🤪