Jak na suché rty a jak si vyrobit vlastní pomádu na rty

Suché rty?

Máte suché rty? Tak s těmi je konec. Jednoduché, bio nebio a účinné! A k tomu možnost mít hned několik dárků pro celou rodinu nebo přítelkyně.

Balzám na suché rty

Budete potřebovat:

Včelí vosk

Jojobový olej

Mandlový olej například, ale můžete zvolit i jiný třeba Konopný, meruňkový

Kokosový olej

Éterický olej (levandule, sladký pomeranč, rozmarýn a podobně, podle toho co vám voní) Dákování je ale velmi striktní! pouze 1 -2 kapky.

Kádinka a míchátko – nejlépe z varného skla

Vodní lázeň a nějaké prázdné obaly například malý kelímek.

Ve videu naleznete celý postup, jak si připravit několik báječných tyčinek najednou. Zapojte své děti. Moc je to baví. Mohou například odměřit vše potřebné a rádi vyrobí i krásné etikety.

Podívejte se na video

Co si takhle udělat vlastní balzám, místo vyhazování peněz za chemii. Že jste to ještě nikdy nezkusili? Tak se podívejte, jak je to jednoduché a navíc to baví i děti. Budete mít také najednou spoustu dárečků, které se hodí nejen na vánoce a děti můžou ještě vyrobit krásné polepky:-) třeba se svou pusou. Dejte mi vědět, jestli se vám balzám povedl a jakou jste zvolili vůni. Jen dodržujte kapky éterického oleje. Může být levandulový, nebo nějaký hřejivý, prostě ten, který vám bude vonět a chutnat.

Pro krásu můžete udělat hodně. Nejlepší make-up je však krásná a mladistvá pleť bez vrásek. Vítě že můžete získat plnější rty a výraznější barvu? Izo Joga obličeje pomůže všem, bez rozdílu věku i pohlaví. Je možné ji cvičit všude, ale má svá pravidla, která se musí dodržet tak, jako když cvičíte svaly na těle. Pomůže Vám ovládat i uvědomovat si svaly v obličeji. Zlepší nejen jeho vzhled, ale i mysl, která je s tělem spojena. její projevy jsou viditelné i na tváři. Starost, bolest, radost… Ty se o vás prozrazují další. #Zacvičte s vráskami

Rty stárnou a jsou prvním příznakem dehydratace. Všichni znnáme popraskané rty při jejich vysušení. Projevuje se při vysokých horečkách, při nedostatečném pitném režimu. Rty ale trpí dalšími potížemi a jak stárneme stávají se viditelnějšími. Hlavním je ztráta syté barvy. Na to Vám stačí 3 minuty denně a budete barvů rtů udržovat mladistvou a svěží.
Další potíž jsou vrásky kolem rtů a padající koutky. S tím vším si izojoga poradí!

Začněte cvičit už dnes a za zlomek ceny estetických výkonů, které nejsou trvalé, si vyzkoušejte, jak se jim můžete v budoucnu vyhnout.

Pokud jste nakloněny rychlým a účinným přípravkům, vyzkoušejte můj recept na jogurtovou masku. Všechny suroviny máte jistě doma, tak se můžete zkrášlit při vyrábění balzámu. Pozor, aby maska nezmizela v bříšku vašich dětí dříve, než ji stačíte nanést na obličej.