Sebevědomí a jóga obličeje

TÉMA, KTERÉ JSEM VYBRALA, JSEM ZVOLILA ZÁMĚRNĚ. SAMA JSEM SE SEBĚVĚDOMÍM MUSELA HODNĚ PRACOVAT. 

NEMŮŽU ANI ŘÍCT, ŽE SE CÍTÍM SEBEVĚDOMĚ, ALE URČITĚ SE O TO SNAŽÍM.

NA TOTO TÉMA MĚ PŘIVEDLA JEDNA Z VÁS, KTERÁ SE ROZHODLA NA SOBĚ TAKÉ ZAPRACOVAT A POUŽILA MĚ JAKO OSOBNÍHO KOUČE. VLASTNĚ JSEM JÍ ZA TO VELMI VDĚČNÁ. PROTOŽE JE TO TÉMA O KTERÉM JE TŘEBA SE ZMÍNIT I VE VZTAHU S OBLIČEJOVOU JÓGOU.

PRO NĚKOHO JE TO KLIŠÉ “ MÍT SE RÁDA”, ALE PLATÍ PRÝ, ŽE SE MÁME TAK RÁDI, JAK MOC NÁS HLADILA MÁMA A VĚŘÍE SI TAK, JAK MOC NÁM VĚŘIL TÁTA.

MÁME SE TAK RÁDI, JAK MOC NÁS HLADILA MÁMA A VĚŘÍME SI TAK, JAK MOC NÁM VĚŘIL TÁTA.

SAMOZŘEJMĚ, ŽE KDO MĚL RODIČE, KTEŘÍ DALI POCIT BEZPEČÍ, OCENĚNÍ, LÁSKU A DŮVĚRU, BYL A JE NA TOM URČITĚ LÉPE, NEŽ KOMU SE NEDOSTALO. JE TO ZÁKLADNÍ POTŘEBA DÍTĚTE. NIKDO NA RODIČOVSTVÍ NEPŘIPRAVUJE. NIKDE SE TO NEUČÍ A PŘEDÁVÁME TO, CO MÁME Z RODINY.

REALITA JE, ŽE SE TO DAŘÍ VELMI MALÉMU % LIDÍ. 

CO SE DĚJE, KDYŽ MÁME NÍZKÉ SEBĚVĚDOMÍ? PODLE PSYCHOLOGŮ NÁS OKRÁDÁ O RADOST ZE VZTAHŮ, PRÁCE A DĚTI O RADOST ZE ŠKOLY. Z OBOU POSLEDNÍCH JMENOVANÝCH NÁM MŮŽE UDĚLAT OPRAVDU PEKLO. TO ŽE SI NEUMÍME UŽÍT SVÉ ÚSPĚCHY, POUČIT SE Z CHYB MÁ TAKÉ NA SVĚDOMÍ NÍZKÉ SEBEVĚDOMÍ.

ZAŽÍVÁME TEDY STÁLE MÉNĚ RADOSTI A VÍCE STRESU. A O NÁSLEDCÍCH STRESU VEDOOUCÍCH KE SNÍŽENÍ IMUNITY, VYVOLÁNÍ PSYCHOSOMATICKÝCH ONEMOCNĚNÍ UŽ JSME TOHO SLYŠELI DOST. KDO DOČETL AŽ SE SEM A DÁL SE MU NECHCE ČÍST, ZDE JE VIDEO:-)

Sebevědomí podpoří vzhled obličeje

RODIČE JSOU HLAVNÍ ZDROJ NAŠEHO SEBEVĚDOMÍ, ALE MÍSTO VÝČITEK JE LEPŠÍ NA SOBĚ ZAPRACOVAT. MNOHO Z VÁS JE ZAPOJENÝCH DO “NESTÁRNUTÍ” S NEJEN S IZOJOGOU OBLIČEJE, BUDE PRO VÁS JEDNODUCHÉ PŘIDAT PÁR KROKŮ NA VÍC. JAKO VŽDY JE TO O ROZHODNUTÍ A VÝDRŽI. 

POKUD JSTE SEBEVĚDOMÁ ŽENA VÍTE O SVÝCH SLABINÁCH, ALE VĚŘÍTE SVÝM SCHOPNOSTEM. PROTO DOPORUČUJI SI JAKO BOD Č. 1 – NAPIŠTE SVÉ SCHOPNOSTI, VLASTNOSTI – TY DOBRÉ SAMOZŘEJMĚ!

#1 KDYŽ JSEM TO UDĚLALA JÁ, ZISTILA JSEM, ŽE JE TĚŽKÉ SE CHVÁLIT, HLEDAT POZITIVNÍ SCHOPNOSTI, DOBRÉ VLASTNOSTI. NAKONEC JSEM JE SEPSALA A  ROZDĚLILA NA VZTAH, PRÁCI, OSOBNÍ SPOKOJENOST, FINANČNÍ OBLAST A KONÍČKY A ZÁJMY.  DOPORUČUJI, ABYSTE BYLA UPŘÍMNÁ SAMA K SOBĚ:-)

BUDETE MÍT JEDEN SKVĚLÝ NÁSTROJ, TAKOVOU OSOBNÍ INVENTURU. JE ZVLÁŠTNÍ, JAK JE TĚŽKÉ, POKUD SEBEVĚDOMÍM NEPŘEKYPUJETE, SI DOBRÉ SCHOPNOSTI A VLASTNOSTI PŘIZNAT. URČITĚ S TÍM ZAČNĚTE. TAK JAKO TA JEDNA Z VÁS! A NEODKLÁDEJTE TO. PŘECE JEN TO JE O VÁS A JE TO DŮLEŽITÉ. 

MŮŽU VÁM HNED NABÍDNOUT NĚJAKOU SKVĚLOU VLASTNOST, KTEROU JSTE ZAKOUPENÍM KURZU IZOJOGY NEBO DOKONČENÍM CELÉ VÝZVY PROKÁZALA:

ROZHODNOST – ROZHODLA JSTE SE NESEDĚT A NEČEKAT NA LEPŠÍ ZÍTŘKY

VYTRVALOST – VYDRŽELA JSTE PO CELOU DOBU A POKRAČUJETE DÁL VE CVIČENÍ

POZITIVNÍ NALADĚNÍ – MÍSTO STĚŽOVÁNÍ CO NEJDE… A UŽ ZDE ZAČÍNÁ TEN POCIT, ŽE NA SEBE MŮŽET BÝT PYŠNÁ. A TO UŽ JE VIDĚT NA VAŠÍ TVÁŘI, TA SPOKOJENOST. 

#2 KDYŽ TO VŠE MÁTE SEPSANÉ, TAK SI UDĚLEJTE INVENTURU MINULÉHO MĚSÍCE. SEPIŠTE SI KDY JSTE UDĚLALA NĚCO PROTI SOBĚ, NEBYLA SAMA SEBOU. PŘIZPŮSOBILA JSTE SE, ALE MYSLELA SI NĚCO JINÉHO. V TOM SI MUSÍTE UDĚLAT JASNO, ABYSTE MOHLA VŮBEC NĚCO ZMĚNIT.

#3TADY JE DOBRÉ SI PŘIPOMENOUT, ŽE DĚLÁTE CHYBY. TAKŽE HLAVNĚ SE ZA NĚ NEODSUZOVAT. NO A CO! TAK DĚLÁTE CHYBY! JAKO BYSTE NEDOKÁZALA PROMINOUT CHYBY OSTATNÍM, ZVLAŠTĚ TĚM, KTERÉ MÁTE RÁDA! TAKŽE SI SVÉ CHYBY PROMINETE TAKÉ, PROTOŽE SE UČÍTE MÍT SE RÁDA!!! PROTOŽE TO ŽE OSTATNÍ MOHOU CHYBOVAT VÁM MŮŽE PŘIPADAT NORMÁLNÍ, ALE VY?? VY NESMÍTE.

#4 VYSTUPTE ZE SVÉ ZÓNY! JE SPOUSTA VÝZEV, KTERÉ NEZKUSÍTE, PROTOŽE… PROČ? VYSTOUPIT ZE SVÉ KOMFORTNÍ ZÓNY, TO JE OČ TU BĚŽÍ. PŘIPOMÍNÁ MI TO NAŠI UZAVŘENOU FACEBOOKOVOU SKUPINU, KDE JEN PÁR SEBEVĚDOMÝCH ŽEN NEBO AŤ NEPŘEHÁNÍM A ŘEKNĚME TEDY TĚCH, KTERÉ NA SVÉM SEBĚVĚDOMÍ PRACUJÍ, BYLO OCHOTNO UKÁZAT SVOU TVÁŘ “VEŘEJNĚ” (V UZAVŘENÉ SKUPINĚ). JESTLI SE NA TYTO PŘÍPADY PAMATUJETE, TAK JISTĚ I NA TO, JAK KAŽDÁ Z NICH DOTALA KRÁSNÉ A PODPORUJÍCÍ KOMENTÁŘE! MŮŽETE TEDY JAKO VÝSTUP Z KOMFORTNÍ ZONY UDĚLAT PRÁVĚ TO. 

NEBO JINÝ PŘÍKLAD. KOMENTÁŘ, DOTAZ. KOLIK LIDÍ MI PÍŠE SKVĚLÉ DOTAZY, ALE NA E-MAIL, MESSENGER NEBO OBECNĚ SOUKROMĚ. JE VÁS MNOHO! ANI SE NA TO KOLIKRÁT NEDÁ ODPOVĚDĚT. A PŘITOM VÁS VYZÝVÁM, PIŠTĚ DO SKUPINY, POŠTE NA STRÁNKU. BENEFITUJEME VŠECHNY,

POKUD JSTE SI PRÁVĚ TEĎ ŘEKLA: “ JO TAK TO MUSÍM UDĚLAT…”CHYBA! 

MUSÍM – NESMÍM, VŽDYCKY-NIKDY POZOR NA TO! VĚTŠINOU TO ZNAMENÁ NĚCO NEREALIZOVATELNÉHO, ZVOLTE JINÁ SLOVA. PŮJDE TO SAMO.