Skuteční lidé se skutečnými výsledky

Před a po

Před a po cvičení jogy obličeje

Před a po skutečných lidí, tak jak se sami vyfotili. Podívejte se na jejich fotografie a přečtěte si jejich komentáře. Jsou to ženy z různých koutů světa a různého věku. Nespokojily se s projevy stárnutí a vybraly si jako pomocníka 100% přírodní a přirozenou cestu omlazení. Začaly cvičit izojogu obličeje.Všechny mají výsledky a všechny jsou nadšené. Stejnou možnost máte i Vy!

“Díky za tu možnost a za sdílení této metody. Změnila mi život.”
Cvičila jsem 7 měsíců a chci se podělit o tyto fantastické výsledky. Jsem ze změn nadšená, hlavně z celkové změny, která se projevila nejen vyžehlením vrásek, ale i změnou stavu mé pleti. Denně cvičím přibližně 15 minut a z toho nejčastěji v autě. Izojoga skutečně funguje. Stala se navždy součástí mého života.

Jsem Ivety spolužačka z certifikovaného kurzu jogy obličeje.
Jsem šťastná, že můžu ženám u nás ve Švédsku také nabídnout tuto techniku. Moje výsledky jsou po krátké době – 4 měsíce. Fotografie nedokáže zachytit pocit z mé pokožky, její pružnost a jemnost zároveň. Doporučuji vám všem, kteří jste pro přirozenost.

Před 10 měsící jsem začala cvičit svůj obličej. Jsem vděčná za tuto metodu jogy a chci, aby svět věděl, že existuje 100% přírodní a velmi jednoduchá metoda, jak stárnout zdravě
a velmi pomalu. Nechápu hloupé dotazy typu: ”A funguje to vůbec?” Samozřejmě! Existuje pro to i důkaz – termografický obrázek. Kůže a svaly na obličeji se neliší od těch na těle. Cvičit je a vytrvat!

Můj největší problém byl podbradek. Dvojitá brada o které vím, nechtěla jsem se fotografovat a nosila jsem roláky. Jakmile jsem objevila možnost zbavit se podbradku pomocí cvičení, které můžu provádět sama doma, okamžitě jsem se do toho dala. Upřímně se mi na žádné odsávání tuku nechtělo a ani jiné méně invazivní výkony, které jsem podstoupila mi nepomohly. Neuvěřitelné je skutečností. Cvičí skoro všechny mé kolegyně v práci.

Jsem důkaz, že jde vylepšit nosoretní vrásky i oční váčky zároveň. Cvičím celkem 15 minut denně a to zejména v autě nebo při toaletě. Ráno i večer mám naplánovanou svou 5 minutovku a ta je součástí mého ranního a večerního rituálu a očisty. Odlíčená a po nanesení hydratační péče zacvičím cviky na každý den pro celkovou tonizaci obličeje. Nepředpokládám, že bych někdy přestala a těším se na další výsledky! Budu přidávat další cviky!

Trvalo mi 56 let objevit tuto metodu a jsem nadšená. Zvažovala jsem podstoupit i estetický výkon, ale stále se mi do toho nechtělo. Nejen kvůli finanční částce, ale hlavně kvůli tomu, že by to nebylo nijak trvalé. Od té doby co jsem začala s jogou obličeje dostávám každodenní komplimenty. Všichni se mě ptají, jestli jsem na výkonu byla. S hrdostí ale říkám, že každý den 15 minut cvičím.