Pokročilá masáž jadeitem nebo růženínem

Pokrocila masaz jadeit nebo ruzenin

Jste šťastnou majitelkou jadeitového nebo růženínového válečku? Pak Vám ze srdce blahopřeji. Je to účinný nástroj, který se na první pohled vůbec tak nejeví. ALE! Jeho moc je hned několikerá, pojďme si to shrnout a začněte využívat všechny možnosti válečku naplno s pokročilou masáží jadeitem nebo růženínem.

1. Kámen – ať už jste si vybral/a jakýkoliv kámen, vězte, že je to vzájemná přitažlivost. Někdy je třeba mít takových krásných pomůcek hned několik a z rozdílných kamenů. Jsem milovnice polodrahokamů a přitahují mě nejen profesně, ale i svou krásou a energií. Sama vlastním jadeitový, růženinový, ametystový i křišťálový. Některé byly opravdu potěšujícími dary a některé můj vlastní výběr.

Který kámen jadeit nebo růženín

Který zvolit na kterou masáž a kdy, to je skutečná věda. Lze volit podle období, zvěrokruhu a dalších prvků. Správná kombinace zvýší jejich účinnost. Toho se využívá při tzv. „Litho terapii“. Použití kamenů v terapii. Už si ani nepamatuji v kterém roce jsem poprvé do ČR přivezla produkty s obsahem extraktů z polodrahokamů, ale je více než 10 let. V té době zde byla známá tak masáž lávovými kameny. Obličejová masáž pomocí polo drahokamů se nepraktikovala a byla magnetem spíše pro přírodně smýšlející klientelu. Nebyla ještě ta správná doba.

Sada polodrahokamů k masáži obličeje také nebyla a doposud není, žádná laciná věc. Ale už jen ta krása kamenů. Při pohledu na ně u klientů vyvolává blahodárnou relaxaci a příjemný pocit něčeho výjimečného.

2. Masáž válečkováním Tak jak běžně znáte a pravděpodobně dostane spolu s válečkem, je návod, jak provádět masáž. Postup rolování válečku po obličeji podle šipek jste si již vyzkoušeli asi všichni. Válečkování – neboli rolování (budeme-li váleček nazývat rolerem) je jeho rozšířená verze použití. Napomáhá rozprostřít přípravek v tenké vrstvě po pokožce. Ať už sérum nebo krém či olej, můžete nanášet pomocí válečku a jemnými tahy, většinou směrem od středu obličeje k vnějším stranám až k vlasové části. Pleť na takovou masáž reaguje velmi kladně uvolnění a relaxací. Po chvilce válečkové – rolovací masáže se obličej uvolní a jemné vrásky se vypnou. Zároveň pokud není výrazný tlak, rozproudí se lymfa a prokrví se jemně celý obličej.

Jak na pokročilou masáž polodrahokamy

3. Pokročilá masáž jadeitem nebo růženínem jsem sestavila pro všechny z Vás, milovnice či milovníky válečků. Výsledků dosáhnete rychleji. Váleček použijete nejprve základní technikou, tedy jemným přejížděním po obličeji a krku a po dokončení přidáte mou pokročilou masáž. Tuto masáž si můžete natrénovat a podle své potřeby obličeje použít. Nahrané video jak na to získáte ke každému zakoupenému válečku – přijde Vám odkaz na e-mail. Doufám, že budete váleček s láskou používat každý den. Zaslouží si to nejen Váš obličej, ale i váleček.

Pár tipů na závěr: – Zahřátý váleček Váleček pro masáž relaxační a k uvolnění používejte spíše teplý. Můžete jej zahřát v teplé vodě, ale doporučuji velmi důrazně, aby voda nepřekročila 40°C. Tzv. teplotní šok může váš váleček nadobro zničit. Použijete-li tedy zahřátí kamene, měl by mít před ponořením do teplé vody pokojovou teplotu. Pokud se obáváte, chvilku necháte váleček na pokožce a on se zahřeje teplotou Vašeho těla. – Chladivý váleček Má hned několik použití. Opět platí teplotní šok, ale věřte, že stačí jen chladná voda z kohoutku a nepotřebujete mrazák. Maximálně si po chvilce do sklenky s vodou, ve které máte namočený váleček, přidejte kostku ledu, aby vodu ochlazovala. Takto chladivý masážní váleček je ideální pro oční okolí: – Ať už na horní nebo spodní víčka po ránu. – Jako chladivá terapie při kousnutí hmyzem nebo bodnutí. – Při zánětlivé reakci na pokožce (uhřík)

Číhá někde zrada?

Co se může s válečkem stát? I když vybírám vždy tu nejlepší kvalitu nejen kamene, ale i provedení a jednotlivých částí. Může se váleček časem opotřebovat. Nezapomínejte, že ho namáčíte, vystavujete mastnotě a to vše má vliv na lepení a spoje. Pokud se Vám snad stane, že by se váleček odlepil ze svého úchytu, nepanikařte! Omyjte a odmastěte konec rukojeti a vnitřek úchytu a slepte pomocí lepidla kov a kámen. Podle návodu dodržte čas tvrdnutí lepidla a váleček bude jako nový. Přeji Vám jen úspěchy v péči o pleť!

Nestárnu zraju a Vy se přidejte také!