Mikrojehličková mezoterapie

Mikrojehličková mezoterapie je prokázaným a účinným ošetřením k získání krásné pleti. Pleť neztenčí a naopak ji zesiluje vyvtořením mového kolagenu v pleti. Má srovnatelné výsledky laserového resurfacingu.

Pomocí patentovaných jehel diskového roleru je mikrojehličkování velmi rychlé a efektivní. Podle hloubky vpichu se používá s anestetickým krémem nebo bez něj. Celé ošetření netrvá dlouho. Přibližně je to 15 – 20 minut, podle počtu jehliček a způsobu provádění.

Genosys je světová jednička v mikrojehličkování. Veškeré přípravky jsou 5NO! Neobsahují tedy žádné chemické přísady – surfaktanty, umělé pigmenty, alkohol, vůně. Pokožka tak získává pouze speciálně účinné látky, které podporují dělení fibroblastů a tvrobu kolagenních vláken.

Mikrojehličková mezoterapie – jak se připravit

Pokud se na mikrojehličkování chystáte, zde je výčet toho co je vhodné:

Na ošetření můžete přijít nalíčená. Odcházet budete ovšem bez make-upu. Komu tedy taková zpráva vyvalí oči z důlků, tomu doporučuji vzít si sebou po ošetření velké sluneční brýle, které zakryjí většinu horní části obličeje a oblast pod očima a klobouk s velkým širmem, nebo kšiltovku v létě. V zimě čepici s kšiltem a brýle. Nezapoměňte na šál a já osobně doporučuji klientce vzít si bavlněný šátek nebo šál, který bude možná od krému po mikrojehličkování, ale zakryje váš krk. Tento šál samozřejmě vypraný a přežehlený.

V každém případě váš obličej nemusí vypadat nijak nestandardně, pokud není hyper reaktivní. Peptidová maska, dokáže zázrak a za 30 minut po mikrojehličkování vám pleť zklidní téměř zázračně. U velmi reaktivní pleti můžeme na tuto peptidovou masku použít ještě masku kryo, která navíc jak název napovídá ještě více ochladí peptidovou masku i pleť. Při aplikaci peptidové masky bez kryo masky, používáme LED terapii. Nejen že velmi účinně zklidňuje pleť, ale také navíc podporuje tvrobu kolagenu.

Pleť po 30 minutách peptidové masky ještě ošetříme závěrečným SRC – speciálním krémem, k odstranění pocit „horka“ jako po spálení sluníčkem. Tento krém doporučuji mít i na domácí péči po každém mikrojhličkování navečer a ráno, po opláchnutí pleti vodou. Druhý den je pleť vpořádku. Místy může mít lehce zarůžovělá místa. Ale většinou je pleť úplně klidná. Potřebujete jen kvalitní krém po mikrojehličkování s ochranným UV faktorem a můžete použít buď BB krém, který firma Genosys vyrábí právě po mikrojehličkování, nebo můžete použít jakýkoliv makeup, na který jste zvyklí.

Opakování u hlubšího mikrojehličkování s cílem podpory tvroby kolagenu se doporučuje po 4-5 týdnech. Je nutné, aby tvorba kolagenu v pleti mohla vůbec proběhnout. Tytto ošetření se provádí většinou 3, ale u pleti, která je příliš vrásčitá, doporučuji i 5x po 4-5 týdnech.

Výsledky jsou pak viditelné až půl roku. Mikrojehličkování je vhodné ihned po návratu pobytu u moře a na slunci. Kde pleť byla vystavena soli, slunci a to i když jste používali kvalitní UV filtry.

Produkty Genosys je možné si prohlédnout a zakoupit přes e-shop dermitage

Click here to add your own text