Lifting obličeje speciální masáží

Povadající kontury jsou pravděpodobně jedním z nejsložitějších prvků, které je v obličeji nutné řešit. Lifting obličeje je samozřejmým výsledkem a lze toho dosáhnout speciální masáží. Zároveň se řeší v obličeji i asymetrie, která se projevuje v obličeji z různých důvodů.

Položme si otázku. Začít cvičit izojogu, nebo zvolit nejprve „rehabilitaci“ obličeje? Určitě vhodné a velmi příjemné, je začít tou rehabilitací. Jinak záleží na preferenci, jak rychle chcete vidět výsledek. A pak hlavně na tom, v jakém stadiu se nachází Váš obličej. V neposlední řadě, stupeň stárnutí, stav pokožky a bude se divit, až na posledním místě bych zmínila věk. Pokud se chcete vydat cestou přirozeného omlazení bez chirurgie a dermatologických injekcí, doporučuji nejprve konzultaci. Můj přístup je celostní medicína. a tak ráda dělám věci, jak mají být.

Jak probíhá konzultace

  1. Jednoduše si popovídáme a budu se ptát hodně. Věřte, že vím, proč se ptám.
  2. Pak Vás „vyšetřím palpačně“.  Co to znamená, prostě Vás prsty prohmatám. Oklepnu si Vaše obličejové svaly, osahám si Vaši lebku, prohlédnu Vaši pleť a lymfatické uzliny.
  3. Na základě zjištění z předchozích kroků Vám navrhnu individuální plán ošetřování.

Zajímá mě toho hodně a občas jsou klientky překvapeny, že to souvisí s obličejem. Vše je propojené:-)

Jaké speciální masáže k liftingu obličeje využívám?

Provedu tedy nejprve uvolnění svalů a nápravu tam, kde je to třeba. Tedy nejen na svalech, ale i kostech lebky. Překvapuje Vás, že to jde? A proč by ne? Měli jste někdy rovnátka, „upravuje“ se kost a nic jiného. A jde to a v každém věku, jen to s přibývajícími léty trochu déle trvá.

Které masáže využívám a kombinuji:

Myofasciální liftingová masáž

Plastická masáž obličejových svalů a kostí

Bukální masáž

Skulpturální masáž

Lymfatická masáž

To, že jste o některých masážích nikdy neslyšeli,  je normální. Některé jsou mé autorské. Studium lékař osteopat v ČR neexistuje, a v Evropě se snad tento obor nikde nestal součástí studia medicíny. Já jsem absolvovala studium v Rusku na Mezinárodní akademii plastiky obličeje a osteopatie. A kombinuji s technikou TAO medicíny, kterou jsem absolvovala u Dr. Paula Drouina, M.D. na Quantum University of Integrative Medicine v USA. A je to mé téma, které již několik let studuji a pracuji na svém studiu Ph.D. na univerzitě tamtéž.

U většiny mých klientek, kde zjistíme asymetrii obličeje, začínáme s  tzv.“rehabilitací“ obličeje. Pod tím si můžete představit něco podobného, jako je rehabilitace například po úraze. Opět kombinuji specializované masáže pro synergický efekt, hlavně pro symetrický výsledek a tolik žádoucí lifting svalů. Představte si to na svém těle. Máte zablokovaná záda a chcete jít cvičit? Asi to není to nejlepší rozhodnutí. Na Vašem obličeji to není jinak. Místa, kde je zablokovaná energie jsou stažená a bolestivá. Svaly, kterých se napětí týká ovlivňují tvar lebky, dolní konturu obličeje, tvar oka, nosu atd…

Jak probíhá lifting obličeje speciální masáží

Terapií zvanou osteopatie využíváme manuální techniky jemným dotykem k odblokování špatně fungujících míst na těle. To má samozřejmě velmi příznivý vliv na nervový, oběhový a lymfatický systém organismu.

Ošetřování těmito specializovanými masážemi může být pouze za předpokladu perfektní znalosti anatomie a naprosto dokonale zvládnuté manuální techniky provádění.

Výsledky jsou ohromující a dlouhodobé.

Podle konečného výsledku Vám „naordinuji“ případné  domácí cvičení. Pak si budete jista, že si obličej nesprávnými cviky nebudete nadále deformovat (i když cviky vypadají jednoduše na videích, opravdu nemusí být pro Vás vhodné).

Výsledek ošetření Lifting obličeje speciální masáží
Liftingova masaz obliceje

Některé masáže jsem sestavila na základě potřeb izojogy. Dále mě nejvíce inspirovaly NEŽÁDOUCÍ VÝSLEDKY klientek po různých cvičeních „expertek“ na internetu. Tak jak se hlásily klientky s různými „potížemi“ např. bolestmi čelistního kloubu, asymetrií pravé a levé části obočí, úst nebo celé poloviny obličeje, bylo nutné, zabývat se příčinou problému a jeho podstatou. Využívám kombinaci integrální medicíny založené na poznatcích kvantové fyziky. A věřím, že proto jsou výsledky daleko komplexnější a celistvé.

Připravila jsem pro Vás i výhodné balíčky, protože je nutné masáže opakovat. To pro dlouhodobý výsledek. Můj protokol je kombinace 5 druhů masáže, podle stavu obličeje.To proto, aby se výsledky dostavily dříve. Jednotlivé masáže mají odlišné možnosti a jejich kombinací dosahujeme daleko intenzivnější výsledky a srovnání toho, co jsme si v průběhu let v obličeji nakřivili. Samozřejmě  napravují i výsledky špatných cvičení z videí na internetu, kde se tím živí dnes kde kdo. Bohužel kopírované předváděné cviky amatérem nejsou to pravé pro každého a tam kde je v obličeji asymetrie či bolestivost čelistního kloubu, může být výsledek naopak katastrofický .

Co není pro lifting obličeje speciální masáží vhodné

❗️toto jsou obecná upozornění, kdy se masážních procedur zdržet:

– rozsáhlá ložiska zánětu;
– pustulární léze;
– rány, řezné rány, praskliny, oděrky, škrábance, popáleniny;
– herpes;
– chronická dermatóza;
– onkologie jakékoli lokalizace;
– vysoký krevní tlak;
– exacerbace somatické patologie;
– plísňová onemocnění kůže;
– alergické vyrážky na obličeji;
– zánět lícního nervu;
– hemofilie;
– velká mateřská znaménka, bradavice.

Z dermatologických výkonů sem patří injekční aplikace:

  • botulotoxinu – až po 4 týdnech po aplikaci.
  • Výplňové materiály (kyselina hyaluronová) – až po 4 týdnech po aplikaci.
  • Aplikace mezonití – podle doporučení lékaře (minimálně po 4 týdnech

Po chirurgických výkonech plastické chirurgie – podle doporučení lékaře

Blefaroblasty – operace očních víček; face-lifting, mini-lifting, liposukce v oblasti obličeje, plastická operace nosu, atd…