konkretni zeny a jejich vysledky

Konkrétní ženy – konkrétní příběhy

Můžete se podívat na konkrétní ženy – jejich „Před a Po“, kterým změnila izojoga obličej a tím i život. Joshiko trpěla stárnoucí pletí, vráskami, hlubokými vráskami na čele, pokleslými tvářemi a hlubokými nosoretními rýhami. Jako většina lidí, myslela že nemá kontrolu nad procesem stárnutí. V zoufalství začala používat drahé krémy, aby vypadala opět mladší, ale nic nefungovalo. Byla tak frustrovaná, že se téměř na fotografiích nesmála. Často se jí ptali lidé, jestli je nešťastná? A vlastně byla. Až do okamžiku, než objevila přirozený anti-ageing systém – izo jogu obličeje

konkrétní ženy například Joshiko se svým příběhem

Joshiko má neuvěřitelné výsledky, podívejte. Napsala nám, že má mnohem lepší pleť. Její obličej neopuchá, zmizely vrásky a zvětšily se jí oči. Navíc si nechala na univerzitě v Tokiu provést měření elasticity pleti a výledek je ohromující. Její elasticita odpovídá 29 rokům v jejich 45 letech. Opět se cítí sebevědomou a krásnou ženou.

Představte si, že byste měla měla přístup ke stejným cvičením, jako Joshiko. Místo toho abyste šla do obchodu nakoupit drahá séra a krémy, byste přesně věděla co máte dělat.

Konkrétní ženy - Sheila

Jako mnoho jiných věcí v životě, ty důležité vůbec nemusí být složité.

Stejné je to s jogou obličeje – je to tak jednoduché! Vyzkoušíte to jednou a naučíte se tajemství jak vymazat 5-10 let ze svého obličeje aa to nejdůležitější je, že preventivně bojujete proti budoucíme ochabování a stránutí. Dostanete se na rychlou cestu pro kompletní kontrolu nad procesem stárnutí. Můžete začít již dnes.

Podívejte se na Sheilu, jaké ta má zkušenosti s jogou obličeje.

“Hledala jsem něco po čem budu vypadat mladší, je mi 50 a vidím jak stárnu. Ta volná pokožka, jemné i hlubší vrásky  na obličeji, ale můj největší problém jsou pytle pod očima“. Já jsem smířená se stárnutím, ale pohled do zrcadla nebyl pro mě to cojsemchtěla vidět. Již po asi 3 týdnech jsem byla spokojená s počátečními výsledky. A dnes? Podívám se do zrcadla a vidím tu změnu. Byla jsem na obědě s přítelkyní, neviděly jsme se po dobu prázdnin a ona na mě stále zírala. “Co je s tebou jinak?” “Joga obličeje!” Probíhala konverzace o tom co to je, proč to je, jak to funguje a měly jsme  krásnou diskuzi, kde já jsem zářila, protože jsem mluvila o něčem co dnes důvěrně znám a vidím na své tváři. Rozhodla jsem po všech výsledcích, že se začnu joze obličeje profesionálně věnovat.”

Možná si i říkáte co vás odlišuje od žen hereček, které vypadají jako když nestárnou?  Na ně se snad nevztahuje zákon gravitace? Nebo jsou to krémy, kosmetické procedury, masáže, ke kterým mají přístup? Odpověď je NE. Ony pracují se svým výrazem a uvědomují si své obličejové svaly. Joga obličeje je stará více než 2000 let. Kleopatra a Čínská císařovna byly známy používáním cvičení v obličeji, pro udržení mladistvého vzhledu. JackLa Lanne, známý jako “ zakladatel fitness” celý život propagoval cviky k tonizaci obličeje. Cvičil je i ve věku 94 let. Madonna, Reese Whitherspoon, Gwyneth Paltrow a Jennifer Aniston jsou všechny známy takovým cvičením. Je to jejich skryté tajemství. Dozajista, že obličejová péče, krémy a celkový přístup k péči o pleť pomůže. Je viditelný rozdíl mezi těmi, kteří přijdou se slovy: „no já jsem celý život nic pro pleť nedělala a mazala jsem se Indulonou“.  Ale jak jsem již řekla, pouze na povrchu. Neřeší to příčinu. Žádné množství krému nezajistí magické zlepšení prokrvení v obličeji. Ani zvýšení biosyntézy kolagenu v pokožce. Podívejte se na termografický obrázek obličeje, takové zlepšení v prokrvení již po 30” procvičování “O” cviku. To je krása jogy obličeje. Tím, že procvičujete každý cvik po jednom, víte přesně co dělat. A mám dobrou zprávu, není zde nekonečné množství cviků. Jsou seřazeny podle oblastí a vzájemně se prolínají. Možná se divíte, že vás to nenapadlo  dříve. A nyní o čem pravděpodobně přemýšlíte, je: “Skutečně to funguje?” nebo “Nevytvořím si více vrásek, když budu pohybovat svaly v obličeji?” Nebo “No to už je pro mě asi pozdě?” A nejste stará na cvičení svalů na těle? 

Více než 57 svalů v obličeji. A nejste příliš stará na cvičení těch mnoha svalů na těle? Každé tělo je jiné, stejně jako jsou jiné i obličeje. Trik je v tom, vědět co a jak to dělat. A to je důvod proč mnoho lidí nemá úspěch. Nechápou to správně. Podívejte se na tyto dva obrázky. Joga obličeje není o tom vytvořit si spoustu nechtěných vrásek pohybováním svalů. Je o tom, vědět JAK pohybovat svaly obličeje. To znamená spustit ten sval, na kterém chceme pracovat a IZOlovat ho, zatím co ostatní svaly jsou uvolněné. Tento cvik učíme ženy, které se chtějí zbavit vějířků kolem očí. Nalevo je správné provedení cviku. Napravo je jak to nedělat. Při správném provedení vám joga obličeje dopomůže k získání mladistvějšího, zářivého obličeje. Všimněte si, jak mám uvolněná ramena a nekrčím čelo. Je to podobné těm 3D obrázkům, které jste jistě v životě viděla. Koukáte do změti nějakého vzoru a teček a máte pocit, že vám něco uniká, protože nic nevidíte a říkáte si: “je to vtip?” A najednou si nasadíte 3D brýle a všechno se změní, ten obrázek se zázrakem vynoří! Je před vámi jasný a vyleze z té změti bodů. Učit se jogu obličeje je podobné, jakmile víte co máte dělat (to jsou vaše 3D brýle), je to naprosto jednoduché.  I když jste před tím neměla s ničím podobným zkušenosti. Je to podobné vašim návykům. Neměla jste ponětí, že každý den děláte něco, co napomáhá stárnutí vašeho obličeje. Jaká bude odpověď na mou otázku? “Co kdybych vám řekla, že existuje specifický vzorec, který můžete následovat každý den? A joga obličeje bude vaše druhá přirozenost. Že můžete procvičovat 5-10 minut denně kdekoliv chcete. A dosáhnete obličeje o kterém víte, že si ho zasloužíte? Budete mít kontrolu nad procesem stárnutí. Tento jednoduchý systém budete vlastnit a to vám umožní pokračovat sama dále ve cvičení. Žádné vyhazování peněz za drahé krémy, žádné přístroje, jen vy. To bude váš zlomový moment. Až se ohlédnete za těmi 28 dny. Uvědomíte si, jak moc se změnilo ve vašem životě. KOMPLETNĚ to změní způsob jak vypadáte a jak stárnete. A bude toho ještě více. Ne jen opakované rady proti stárnutí, které jste už tolikrát slyšeli a četli ve všech časopisech. Trvalo 10 let vybudovat takový vzorec. Část nejdříve sloužla k účelům zakladatelky této metody a další část se přidala a vyladila podle potřeb žen, jako jste vy. Po neuvěřitelných výsledcích. K tomu aby jste mohla získat přístup ke cvičení je jen kliknutí na tlačítko. Vše je vysvětleno a pro vás to znamená zařadit 5-10 minut denně, abyste viděli a cítili výsledky. A to nejlepší? Ne jen, že vaše problémová oblast již nebude problémová, ale i vaše pleť bude mnohem zářivější a hladší. Protože zlepšujete prokrvení a zvyšujete biosyntézu kolagenu vaší pokožky. Joga obličeje je synonymem pro: “Zase vypadat mladší”. Bez plastických operací, injekcí, předražených krémů a mnoha přístrojů, které se hromadí s věkem na poličce v koupelně.

Co to je za systém a o čem hovořím? Po konzultaci asi 5000 žen, co je trápí a co by chtěly změnit, sestavila zakladatelka metody jogy obličeje seznam. Na něm bylo 10 častých problémů, které se neustále objevovaly. Například: “To nejhorší na stárnutí je, že se jednoho dne podíváte do zrcadla a nepoznáváte tu osobu, která se vám odráží zpět”. Nebo “Stárnutí je velmi pozvolné, ale gradující. Jednoho dne se všechny známky spojí a vy máte starou tvář”.  Další “Můj největší strach je nechat zestárnout mou duši skrze mé tělo.” “Místo zářivé mám pleť mdlou a nemohu opustit dům bez makeupu.” “Raději bych měla plán připravený pro mě, než sama shánět co mám dělat”. A další a další. Fumiko zajásala a začala připravovat plán. Nejjednodušší bude tzv. “Rychlý start”. Je to program na 28 dní. Na každý den máte sestavený jednoduchý plán a víte přesně co máte dělat, abyste se dopracovali k výsledku.

Například asymetrie obočí! Tolik rozšířený problém, který vidím každý den ve své praxi. A každá žena jen vzdychne, mám každou polovinu obličeje jinou. Ale to nemusíte! Můžeme to změnit a velmi jednoduše! Vaše obočí se vrátí zpět do rovnováhy a symetrie. Zejména celá oblast očí a obočí – kde je viditelná asymetrie téměř u každého, se dá výborně vyřešit. Už nebudete tápat co a jak a kdy dělat, protože to budete vědět. A co je na tom nejkrásnější? Jednoduchost! Ať půjdete za kýmkoliv – plastickým chirurgem, dermatologem, nenabídne Vám skutečně přirozené a jednoduché řešení. Já ano! Zde máte možnost si pomoci sama a za zlomek ceny. A je jedno kde se nacházíte. V autě, u počítače v práci, na toaletě, nebo při sledování TV. Tam všude můžete jogu obličeje praktikovat. Je to jediná rutina cvičení, kterou můžete vykonávat na gauči a nebo i v posteli a mít skutečné výsledky.

To ale není vše. Členská skupina Izojoga je na Facebooku pro všechny, jako podpora, kde se motivovat a kde budete informována o všech nabídkách a akcích, které pořádáme nebo se jich jako partner účastníme.

Bonus číslo 2 získáte přístup k 7 nejčastějším návykům, které urychlují stárnutí. A přidávají roky vašemu obličeji předčasně. Tím vypadáte starší než na co se cítíte. Toto bonusové video není k dispozici nikde jinde, s vyjímkou zakoupení tohoto programu. Oba bonusy získáte ZDARMA k vaší dnešní objednávce. Chci, aby se dostala joga obličeje do rukou každé ženy. Za zlomek ceny výkonů, které nejsou ani trvalé a mnohdy ani přirozené, jsem připravila velmi přijatelné balíčky.

Vyberte si:-)