Jóga obličeje kurz

Jóga obličeje kurz na víkend – připravila jsem intenzívní kurz s workshopy na kterých se společně naučíme jak správně cvičit jógu obličeje. Podle potřeby Vašeho obličeje a pro Váš nejlepší výsledek.

Víkendový kurz vznikl z potřeby všech, kteří se o přirozený způsob boje proti gravitaci a stárnutí zajímají a chtějí začít správně a komplexně. Výsledky žen jsou neuvěřitelné na v celém světě.

Začít může každý. Nejdůležitější je začít správně a nezpůsobit si špatným cvičením více vrásek!

Na kurzu budete rozděleni podle pokročilosti cvičení jogy obličeje. Pokud se teprve seznamujete se svým obličejem a jak cvičit jeho svaly, zařadíme Vás do skupiny začátečníků. Pokud jste již ve cvičení pokročilejší, bude pokročilé i Vaše cvičení. Rozhodně se však nebudete nudit a budete se hýbat i hýčkat.

kurz jogy obliceje

Jóga obličeje kurz pro všechny

Joga obliceje certifikat

Pokud ještě nemáte knížku NESTÁRNU ZRAJU, máte možnost pořídit si ji. Připravila jsem pro Vás ale další úžasné pomůcky a se všemi Vás postupně seznámím. Všechny cviky/pózy izojogy obličeje, které se naučíte, tak můžete mít stále s sebou.

U každého cviku naleznete popis správného provedení včetně tipu ke cviku i jeho výhodu.

V knize také najdete spoustu dalších informací a doplňkové metody k izojoze. Průvodce masáží a pokud budete mít chuť i vyzkoušené a účinné recepty na domácí péči.

svaly obličeje

Naučíme se jednotlivé cviky, které budeme opakovat při cvičení 3x denně v sobotu a 2x denně v něděli. Dozvíte se o svalech obličeje a krku. Budeme se jimi zabývat na Vaší tváři.

Vyznáte se ve svém obličeji? Je Váš obličej symetrický? Víte co vše pro něj můžete udělat? Některé tipy naleznete v sekci články

Celý víkend bude zaměřen na zodpovězení všech otázek s jediným cílem: přirozené omlazení, nácvik a správné provádění cviků jógy obličeje. Jejich zvládnutí pak bude hračka. Odvezete si nejen cviky, které budete moci cvičit dále sama v klidu a pohodlí domova a některé cviky kdekoliv, ale také skvělé zážitky. Podívejte se co říkají mé klientky po cvičení v obrázku napravo.

izojoga a komentare klientek

Joga obličeje kurz pro mě?

Kladete si otázku, zda-li je kurz vhodný pro Vás? Každý z nás je unikát, jsme různých věkových kategorií, máme různé potřeby. Různý vztah ke cvičení…

Jógu obličeje však pod vedením zkušeného lektora zvládnete jednoduše. Kromě cvičení se budeme zabývat zabývat také celkovou péčí. Abyste měli v ruce nástroj, pokud ho budete potřebovat. Mým cílem je nejen Vám poradit komplexně, naučit Vás cvičit se skvělými výsledky, ale také Vás dále motivovat. Věřte mi, že z mé praxe mám zkušenost, že největší motivací je pozitivní výsledek.

Pokud zvažujete, že se na workshop přihlásíte, mám pro vás skvělou zprávu! Je to polovina úspěchu.  50% úspěchu tkví v tom, že začnete. Upřímně není na co čekat. Jen si prohlubujete to, čeho se časem budete zbavovat. Izojogu můžete začít cvičit v jakémkoliv věku a nemá žádná omezení. Ráda se s Vámi podělím o vše, co jsem za více než 30 let své praxe získala. A věřte mi, bylo od koho. Mí učitelé vždy patřili a patří k těm nejlepším. Já se budu snažit Vám předat maximum. Ta hlavní práce je ale na Vás.

oblicejova-gymnastika-nebo-joga

Jak se přihlásit a jak probíhá kurz?

Na víkendový kurz není plánovaná žádná hromadná doprava. Přijedete podle svých možností, individuální dopravou buď navečer 6.3., kdy se setkáme na kráké seznámení kolem 20 hodiny.Nebo dorazíte až ráno do 8:30 hodin.

Od 9 hodin začínáme podle porgramu který budete mít k dispozici.

CO S SEBOU

pohodlné oblečení na cvičení i teplé (u cvičení obličeje až takové teplo není), venkovní vycházkové oblečení (potřebujeme i na vzduch), karimatku, nebo podložku na jógu.

REZERVACE

Víkendový kurz izojogy obličeje si zarezervujete v eshopu 

CENA

Konečná cena bude upřesněna podle místa konání v lednu 2020.

Ubytování není v ceně a bude nutné si ho rezervovat viz pokyny, které obdržíte po přihlášení.

Možnosti platby:

1. Zaplatíte pohodlně on-line kreditní kartou nebo převodem.

POČET MÍST OMEZENÝ! Sledujte novinky a informace na fb stránce

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

ZACVIČTE S VRÁSKAMI!

Vaše

🤪IvetaPe Izojoga.