Motivace a jak vydržet?

Jak zůstat motivovaná

Jestli jste na tom tak, jako já (a miliony dalších na celém světě), je těžké zůstat motivována a cvičit každý den. Zejména, pokud už se dostavily výsledky…

Váš častý dotaz je: “JAK TO DĚLÁTE, ABYSTE ZŮSTALA MOTIVOVÁNA” nebo “JAK dodržujete každodenní rutinu”? A abych byla upřímná nemám jednoduchou odpověď.

Ale mám 3 skvělé tipy, které mohou pomoci. A o ně se s Vámi ráda podělím.

Motivace 1. tip

Vytvořím si plán a napíšu si ho na papír

Může to představovat vytištění již připraveného plánu k jednotlivému programu nebo nastavení připomínky v telefonu. Ale je to skvělá pomůcka.

Proto je pro Vás již plán připraven. Stačí si ho vytisknout a ideálně položit všude tam, kde budete cvičit. Mám namysli doma i kancelář. Pokud jedna část bude v autě, tak si dejte plán i do auta.

Můžete to posunout ještě o krok k dokonalosti a napsat si k plánu i “motivační důvod”. Tím nazývám větu, kterou si řeknu do zrcadla, když se na sebe podívám a rozhodnu se proč cvičím.

Např. “Ta vráska mezi obočím a ty přes čelo vyzmizíkuju bez botoxu!”

Každý den, si skutečně zapisujte datum, že jste odcvičila, budete se divit, ale má to vliv. Také pak přesně víte víte kdy jste začala a jak dlouho již cvičíte.

Také zjistíte, že máte opravdu skvělý pocit, že jste zacvičila. Nakonec jste na sebe pyšná a proto tip č. 2

Motivace 2. tip

Odměňte se za výsledky

To co Vám plánuji v programu jsou i fotografie. Kdy se máte vyfotit a  abyste na to nezapomněli. A tak máte skvělou možnost porovnat své dosažené výsledky. To je pak skvělá motivace! Vidíte to co ostatní, i když  jste VY sama na sebe tak přísná a stále nespokojená.

No a když ten pokrok vidíte na vlasttní oči, tak je hned důvod k odměně. Upřímně by to nemělo být ani něco sladkého ani boty. (To jen tak, že ať jdu pro šaty nebo potřebuji kalhoty, většinou koupím zase boty.)

Měli abyste si dopřát něco pro podporu vašeho výsledku. A pokud ušetříte tisíce korun za botulotoxinovou injekci, můžete se obdarovat ještě více!

Například testované sérum na růst řas a obočí! Řasy dostanou maximum stavebních látek a výsledky uvidíte již za několik týdnů! A zároveň funguje i na obočí. A jak víte, v tom jsem já znalá. Obočí zároveň skvěle zvládne omlazující výsledek, pokud má správný tvar a barvu.

Motivace 3. tip

Ten je účinný, pokud dva předchozí selhávají, ale také je vhodně doplňuje. Řekněte každému, že jste začala cvičit Izojogu obličeje a řekněte mu o co jde. Také požádejte své blízké, aby Vás podpořili a “donutili” zacvičit, pokud uvidí, že zase stagnujete. Je to otrava někoho do něčeho pořád honit. Znáte to jistě na svých dětech nebo vnoučatech. Ale funguje to! Je Vám trapně, že se vymlouváte, jak jste unavená, dnes se necítí, ještě musíte to či ono… Nepodvádějte sama sebe! Je to jen 5 minut a ještě ta odměna, která na Vás čeká!

Nyní máte navíc možnost koupit si sérum na řasy za nejlepší cenu. ZDE.

Krásný den,

IvetaPe🤪

Motivovana serem na rasy i oboci