Jadeitový váleček musíte mít!

Jadeitový váleček musíte mít! I když se profesionálně pohybuji v kosmetice již přes 30 let, dopřát si masáž obličeje je pro mě téměř nedosažitelné. Pořád je něco přednější a někdy ani nevím kam s těmi svými nároky na kosmetické ošetření zajít. Sama si ji neudělám takovou, jak si zaslouží. Mezi moje oblíbené kosmetické masáže patří:

  • tradiční japonská masáž, kterou si bohužel nedopřejete v ČR.
  • masáž polodrahokamy, tu miluji! Měla jsem to štěstí, že jsem se s touto technikou mohla seznámit ve Francii u firmy Gemology.
  • bukální masáž, která je sice bolestivá, ale s neuvěřitelným výsledkem (jak u koho?).
  • lymfatická, kterou si mohu sama udělat a kterou dělám podle japonské školy .

Netrvalo dlouho a pořídila jsem si jadeitový roler, který splňoval 2 hlavní výhody:

– byl to polodrahokam

– mohla jsem ho použít na masáž svého obličeje

Výhod má ale mnohem více.

To jak je každodenní život stresující není třeba vysvětlovat, všichni máme své situace a momenty. Proto je důležité si nastavit mechanizmy a aktivity, které nás následků stresu mohou zbavit. Přepokládám, že všichni cvičíme a (někteří) meditujeme, ale jsou ještě další možnosti.

Možná nevíte, že obličejové svaly jsou velmi vyjímečné a reagují na naše pocity a emoce.

Jednoduše řečeno, v těch mnoha svalech na našem obličeji ať už jsou sebemenší, se ukládají stres a napětí. Mimické svaly na tuto skutečnost reagují a tak na svém obličeji zanecháváme stopy toho co prožíváme ať chceme nebo ne.

Pro uvolnění takových stresových bodů v obličeji jsou skvělé obličejové masáže. Nejen prokrvují a tonizují svaly v obličeji, ale hlavně je relaxují a uvolňují a tím nám pomáhají se těchto stresových bodů zbavit. A také ne všichni si můžeme dovolit hýčkání v nákladných spa nebo i kosmetických salónech s běžnou kosmetickou masáží a péčí o pleť. Ráda bych vám ale vnukla myšlenku, abyste si ve svých každodenních povinnostech vytvořili prostor a  hýčkali sebe samé. A ještě více se přimlouvám, abyste nejlépe pravidelně a pokud to nejde, tak alespoň čas od času, dopřáli sobě i své pleti profesionální péči.

Pro tu každodenní vám doporučuji pořídit si roler – váleček z jadeitu. Má krásnou zelenou barvu a při dotyku s pokožkou příjemně chladí. Dokážete si tak do svých 4 stěn vašeho domova přenést prostředí těch krásných spa a můžete uniknou realitě všedních dní jen tím, že zavřete oči a při jemném rolování obličeje si budete za zavřenýma očima představovat své sny.

Já při své ranní rutině o pleť vnímám možnost dát své pleti najevo určitou lásku a péči než se vydá do světa. Tam kde bude vystavena jen tomu nejhoršímu: smogu, slunci, mrazu, dešti atd…

A večer je to zase vděčnost a očista od toho výše zmíněného. Ti z Vás, kteří jste se mnou již delší dobu asi znáte mé čištění pleti a ranní a večerní rutinu v péči o pleť. Neobejde se bez obličejové izojogy, kvalitní kosmetiky a roleru. Čas od času mikrojehličkování, cca 1x za 1/4 roku.

S kosmetikou neexperimentuji. Mám své vyzkoušené kvalitní produkty a pouze podle toho v jakém stavu je má pleť je případně střídám. Nemám denní ani noční krém, mám krémy na potřeby své pleti. Ale bez ohledu na to jaký krém/sérum použiji, vždy již několik let si zejména večer masíruji obličej kouzeleným jadeitovým válečkem-rolerem. Někdy i růženínovým. Jejich srovnání pro vás připravuji, protože mě zavalujete dotazy na toto téma.

V tradiční čínské medicíně se jadeit používal pro jeho hlavní výhody napomáhat relaxovat tedy uvolnit nervový systém a odstraňovat toxiny z pokožky. Kámen je považován za nosič hojivé energie, která nastoluje rovnováhu vaší vnitřní energie a přináší pocit harmonie.

Ve východní kultuře byl jadeitový váleček používán od nepaměti jako nástroj krásy i na císařském dvoře.V současnosti v našem moderním životě je poptávka po přirozené omlazující metodě, která probouzí pleť a zlepšuje její prorvení. Znovu nabíjí pleť energií a celkově ji ozdravuje a zlepšuje její vzhled. Minimalizuje jemné vrásky a póry. Jadeitový chladivý efekt uvolňuje stres a odstraňuje otoky. Napravuje a zpevňuje pokožku.

Možná se vám zpočátku bude zdát použití složité, ale ujišťuji vás, není nic jenduššího. Pracuje se s ním vždy na jedné straně obličeje od kontury dolní čelisti směrem k uchu. Jemný tlak a směr nahoru. Pak se přesunete na čelo a rolujete dolů k uším. Přes rty a tváře směrem ke krku. Po ukončení jedné strany se přesunete na druhou. Na krku se používá pohyb směrem dolů.

Jsem ten typ člověka, který neustále vyhledává a zkoumá nové možnosti pro zlepšení pleti. Veškeré výhody a vlastnosti použití těchto přírodních kamenů na pleti jsou dobře zdokumentované staletími a já sama kameny miluji. Cena je atraktivní a pokud jste milovnice kamenů jako já a rozhodla jste se věnovat své pleti péči, kterou si zaslouží, pak je tento roler perfektní volba. Jakmile ho vyndáte z krabičky, stane se součástí vaší rutiny a o tom jsem 100% přesvědčená. Bude s vámi všude cestovat a to i na jednu noc, Zamilujete si ten hebký klouzavý pocit jadeitového roleru po vaší tváři. Jeho chladivý efekt, který zpočátku ucítíte se po chvilce mění a pleť se začne zahřívat jako odpověď buněčné aktivity v pokožce. Séra či jiné přípravky tak lépe prostoupí povrch pokožky. Při pravidelném použití vaše pleť získá šťavnatost a bude vypadat mnohem pevnější. Zároveň pocítíte i relaxaci a uvolnění. Naprosto doporučuji. Kupte a zkuste! Nebudete zklamáni. A dejte mi vědět, jaké byly vaše pocity.

Click here to add your own text