Iveta Pecháčková specialista na anti-ageing a izojogu obličeje

Kdo jsem

1. certifikovaná lektorka jógy obličeje v ČR a koučka holistického přístupu k anti-ageing (nestárnu-zraju). Věnuji se energetické medicíně.

Absolvovala jsem studium v Rusku na Mezinárodní akademii plastiky obličeje a osteopatie, kde jsem se zdokonalovala v technikách speciálních  masáží

Na Quantum University of Integrative Medicine v USA jsem absolvovala Master a v současnosti pracuji na své disertaci studia PhD. Věnuji se energetické medicíně.

Provádím techniku TAO medicíny, kterou jsem absolvovala u Dr. Paula Drouina, M.D. na Q Universitě tamtéž.

Fototerapie stimulace Akupunkturních bodů

A co Vy?

Jste sebevědomá žena, vnitřně se cítíte mladě a zevnějšek je na tom stejně. Takový vzhled si můžete udržet. A máte-li pocit, že Vám něco chybí jsem zde a ráda Vás provedu alternativní cestou, jak stárnutí brzdit.

Využívám metody integrální medicíny podpořené kvantovou fyzikou. Cvičení svalů, relaxaci, strečing, vizualizaci a další techniky.

Přirozený způsob zpevnění, tonizace a omlazení obličeje, to vše pomocí sestavených programů, jednoduše i z pohodlí domova. Pokud si uděláte na sebe čas, zabere Vám to přibližně 10-15 minut denně. Sebelepší krém vaše svaly nevycvičí.

Iveta Pecháčková certifikovaná lektorka jogy obličeje

Čti dále

Proč jsem se rozhodla podělit se s vámi o své zkušenosti? Já už jsem své životní jubileum oslavila a patřím do kategorie 50+. Mám za sebou praxi sálové instrumentářky na plastické i estetické chirurgii. Vlastnila jsem nestátní zdravotnické zařízení se zaměřením na estetickou dermatologii a neinvazivní výkony. A dodnes se profesním životě každý den setkávám s ženami i muži, řešícími stárnutí.

Mnoho mých přátel i klientek se mě samozřejmě ptá na můj názor nebo chtějí radu, jak se omlazovat, co zvolit, jestli podstoupit plastickou operaci nebo si píchnout botulotoxin? Ženy již po pětadvacítce, muži trochu později. Většina z nich  se zajímá jak stárnout přirozeně. Absolvovat drahé estetické zákroky nebo injekce někdo nechce a někdo si to nemůže dovolit. Nechtějí však ani vrásky, převislá víčka či ochabující konturu dolní čelisti ani povolený krk.

U mnoha klientek řeším asymetrii. Nejčastěji u obočí. Mám však mnoho klientů s asymetrií jiných oblastí obličeji či dokonce obličeje celého. I v takových případech může izojoga pomoci. Rozhodla jsem se tuto skvělou možnost přiblížit všem, kteří o ni mají zájem. Připravila jsem cvičební programy, které Vás provedou úspěšným startem a cvičením. A nabízím možnost osobních konzultací i cvičení.

Každý si zaslouží vypadat mladší. A to nejen uvnitř na co se cítí, ale i v obličeji.

Zde jste správně a máte možnost pustit se do toho se mnou.

Neváhejte a začněte sledovat facebookovou stránku IZOJOGA. Pravidelně příspěvky motivuji a snažím se ukázat cestu.

Již 30 let se pohybuji v oblasti krásy, estetické medicíny i plastické chirurgie.  Čím se odlišuji? Znám kůži i z té druhé strany, vím co je pod ní a viděla jsem to na vlastní oči. Pokožka pro mě byla a je lidský orgán a začala jsem jí věnovat  profesionálně již dávno. Nicméně jsem zvolila skultpturální masáže a holistický přístup východních filozofií a věřím v neomezené možnosti a síle záměru. To jsou důvody proč jsem se vždy vzdělávala tímto směrem a začala studovat obor Master Integrative Medicine na Kvantové univerzitě v USA.

Při rozhodování co budu v životě dělat, mě osud zavedl na střední zdravotnickou školu obor farmaceutický laborant. Tato zkušenost mě celý život provází a mám nejen jasno ve složení kosmetických přípravků, ale mým koníčkem zůstala láska k bylinkám a aromaterapii. Určitě vyzkoušejte mé recepty na domácí „kosmetické přípravky“. Co tedy určitě nejsem: „samouk a rychlokvaška„.

Jsem zvána do různých televizních pořadů, např. Sama doma na ČT1, nebo do Snídaně s Novou a to nejen k tématu cvičení obličejových svalů, ale i v oblasti anti-ageingu. Přispívám i do lifestylových časopisů formou interview.

Od roku 2004 po ukončení kurzu v USA, se věnuji microbladingu – přirozené technice permanentního „dokreslování“ chloupků v obočí. Mnoho mých klientek má asymetrii obočí, kterou tak dokážeme jednoduše vyrovnat.  Má práce je mým koníčkem, jsem členkou několika mezinárodních asociací a nikdy jsem nepřestala  se dále vzdělávat v oboru.

Před několika lety jsem oslavila své životní jubileum. A jako každá žena při pohledu do zrcadla vidím projevy, které vidět nechci. Jak jsem již zmínila, anti-ageing medicína a plastická chirurgie mě profesně provází od mých studií. Vybrala jsem si však úplně jinou cestu. 100% přírodní a přirozenou – metodu jogy obličeje. Rozhodla jsem se tuto metodu poznat důkladně nejen pro své potřeby a tak jako vždy, začala jsem nejdříve pokusem na své vlastní kůži. Většina mých klientek má ke svému obličeji tolik výhrad a jsou k sobě tak kritické. Nebyla jsem o moc jiná! Po 2 leté vlastní zkušenosti, že to funguje jsem se rozhodla absolvovat Certifikovaný kurz v USA. Přímo u zakladatelky metody jogy obličeje japonky Fumiko Takatsu, která byla a je pro mě velkým vzorem. Nejen pro svou pokoru a pracovitost, ale i pro své vizionářství. Joga obličejových svalů, nebyla můj první pokus, vyzkoušela jsem i jiné techniky cvičení. Této metodě jsem však propadla a zamilovala si ji. Ale vzhledem k mým znalostem, jak to pod kůží vypadá a jak svaly v obličeji fungují, jsem některé cviky upravila pro rychlejší a silnější účinek trochu „vylepšila“.

Nyní je zde i pro Vás. Pokud správně cvičíte svůj obličej a věnujete si alespoň 10 minut denně, můžete nejen preventivně bojovat proti vzniku vrásek, ochabujícím svalům v dolní části obličeje, asymetrii v obličeji a dalším nežádoucím projevům stárnutí kůže a svalů. Můžete také velmi účinně napravit tyto projevy, které jsou již viditelné. A dokonce i když jste po plastické operaci, která opravdu nebude mít výsledky navždy, můžete si je udržet déle nebo další operaci předejít. Úžasné je, že izojoga obličeje není omezena věkem ani pohlavím. Je pro každého.