EyeCell peptidové polštářky

Gelové polštářky s peptidy

EyeCell peptidové polštářky jsou průhledné chladivé obklady ve formě pevného gelu. V kelímku s víčkem a aplikátorem jsou uloženy ve tvaru jing a jang a je jich 60ks. Účinek začíná umístěním polštářků na pokožku v oblasti očí, jak na horním tak i na dolním víčku. Na horní víčko je nejčastější použítí po operaci očních víček tzv. blepharoplastice nebo miniinvazívním ošetření mikrojehličkování pro zklidnění a rychlé zotavení.

Okamžitý pocit ochlazení a osvěžení pokožky i vysoká hydratace ulevuje okamžitě suché pokožce. Proto jsou tak velmi oblíbeným přípravkem k péči o oční okolí i v letadle a místech s klimatizací. Samozřejmě jsou nepostradaleným pomocníkem na dovolené v létě na slunci, nebo chladném prostředí například při pobytu na horách.

Gelové polštářky s peptidy

Zde můžete vidět profilometrický test, který prováděla nezávislá dermatologická laboratoř. Zmenšení vrásek co do hloubky i do délky je dobře viditelné. Celý koncept je zaměřen na potíže v oblasti očí. Antioxidační účinek, vliv na zmenšení a odstranění váčků pod očima. Koncept není zaměřen pouze na vrásky, ale ovlivňuje i hluboké vrásky. Zároveň je velkým benefitem i odstranění tmavých kruhů pod očima.

Celý koncept se skládá ze 3 produktů a profesionálního ošetření mikrojehličkování. K tomu se používá patentovaný, velmi šetrný oční disk roler, kterým se vytvoří mikro cestičky. Tím se zvýší a urychlí vstřebávání účinných látek do pleti a prodpoří se tvorba kolagenu. EyeCell maska známá pod názvem „peptidové polštářky“  je součástí konceptu spolu s krémem a sérem.

Podívejte na video i všechny produkty. Předstauji vám nejen peptidové polštářky, ale také krém i sérum. Můžete se podívat na rozdíl hrotu mikrojehliček, které má firma DTS patentované. Mají tvar komářího sosáku a nejsou tedy kulaté tak, jako například jehly na šití. Tyto speciální mikrojehličky velmi šetrně penetrují pokožku a proto není po mikrojehličkování dlouhodobá rekonvalescence. Oční ošetření je za několik hodin naprosto v pořádku. Po hloubkovém mikrojehličkování obličeje je to druhý den.

EyeCell peptidové polštářky video