Nemusíte do žádné tělocvičny! Volný čas který získáte využijete pro své cvičení v klidu domova.

Co vám balíčky přinesou.

Přesně zacílená cvičení na oblast nebo oblasti, které jsou pro vás nejdůležitější. Pokud vás ihned napadne otázka: „Jak to poznám a mám vybrat jednu, když jich mám víc?“ Odpověď je zde na seznamovacím videu s izojogou. Máte ještě další možnost, osobní konzultaci. Zašlete mi vaši fotografii podle mého návodu, jak se správně vyfotit na můj email a já vám s výběrem velmi ráda pomohu. Osobní konzultace je placená služba.

Jistota, že budete cvičit správně a cviky mezi sebou kombinovat pro nejlepší výsledek Vám zajistí sestavené cvičební programy. Jen tak si pustit video a cvičit obličejové svaly, nevede vždy k tomu nejlepšímu správnému a chtěnému výsledku.Vrásky se nesprávným cvičením mohou ještě zhoršit. Využijte tedy další výhodu sestavených balíčků a to je členství ve skupině na Facebooku ZDARMA.

Plán. Ke každému balíčku máte sestaven přesný plán na každý den. Víte tedy naprosto přesně, co máte každý den dělat. Po dokončení plánu uvidíte nejen výsledky, ale cviky se stanou vaší přirozeností.

Webináře jsou další výhodou zaplaceného členství. Pravidelně se budeme stýkat online na webináři, kde se budeme zabývat jednotlivými lokalitami nebo cviky. A nebojte se. Pokud nestihnete živé vysílání, budete mít možnost se na webinář podívat ze záznamu.

Nechci předbíhat, ale získáte mnohem více…krétní balíčky pro vás připravujem

ehttps://nestarnuzraju.cz/wp-content/uploads/2017/04/spa-bl

og-1.jpg?id=7849

NAŠE BALÍČKY naleznete zde.