Biomagnetická podložka poslouží celému tělu

Biomagnetická podložka má široké spektrum využití. V současné době existuje více zdravotnických obchodů než obchodů s potravinami. Pokud si myslíte, že je to nebezpečná situace, pak je na čase vzít své zdraví do vlastních rukou!

Magnety se používají po celém světě po tisíce let a věří se, že mají léčivé schopnosti. Když jsou magnety umístěny na lidské tělo, magnetické pole proniká do kožních a hlubších tkání např. kostí. Vzhledem k tomu, že krev obsahuje železo, působí jako vodič magnetické energie a pomáhá tak zvyšovat průtok krve. To má za následek zvýšení dodávky kyslíku a živin do tkání a napomáhá tak růstu nových zdravých buněk a iniciuje tělo, aby se uzdravilo svou přirozenou schopností.

MAGNETOTERAPIE BYLA VE STAROVĚKU VELMI ROZŠÍŘENÁ. I V SOUČASNOSTI SE JEDNÁ O OSVĚDČENÝ ZPŮSOB V ALTERNATIVNÍ LÉČBĚ. JAK MAGNETY FUNGUJÍ?

Ve velmi důležitých přírodních silách hraje magnet klíčovou roli. Země samotná je obrovský magnet se svým vlastním magnetickým polem. Slunce, Měsíc a další planety mají také svá vlastní magnetická pole, a proto člověk žije mezi magnetickými vlnami a je jimi ovlivňován. Magnety zvyšují průtok krve do oblastí, kterých se dotýkají, tím, že přitahují železo v krvi, uvolňují kapilární stěny obklopující svaly a pojivové tkáně. Zvýšený průtok krve přináší do zraněné nebo bolestivé části těla více kyslíku a živin, čímž urychluje hojení. Je známou skutečností, že 90% všech nemocí je způsobeno nepravidelným krevním tlakem, nedostatkem toku kyslíku a toxiny v krvi. Každá buňka má v našem těle svůj vlastní elektrický potenciál. Magnetický efekt proniká do těla a stimuluje potenciál každé buňky těla.

BioMagMat magnetická podložka/matrace se využívá pro zlepšování spánku.

Naše tělo má samo opravný systém. Oprava probíhá během spánku, a proto je důležité zajistit 8 hodin hlubokého spánku. BioMagMat společnosti Bahr Aswad pomáhá při podpoře regenerace tím, že reguluje krevní oběh, zvyšuje metabolismus a okysličení. 

TĚLO JE STVOŘENO K SAMO LÉČENÍ – ALE NĚKDY POTŘEBUJE PODPORU 

BioMagMat využívá přírodní neodymové magnety. Spánek na BioMagMat (magnetické podložce) pomáhá energizovat a zvyšovat rychlost krevního oběhu, stimuluje průtok krve bohatý na živiny a tím posiluje náš metabolismus. Pomáhá tak stimulovat naše orgány a poskytuje nám duševní a fyzickou vitalitu a zároveň urychluje odstraňování tělesného odpadu, vyplavuje nežádoucí toxiny a uvolňuje více endorfinů, což je přirozená látka proti bolesti těla, podporující opravu a rychlé zotavení.

Složení:

240 gr/m prémiová tkanina

Prémiová flexibilní pěna

Vrstva magnetů

2 vrstvé měkké vlákno

240 gr/m prémiová tkanina

Magneticka podložka slozeni

BIOMAGNETICKÁ PODLOŽKA A VÝHODY MAGNETICKÉ TERAPIE

Vyhody magneticke podlozky

PROČ MAGNETICKÁ TERAPIE:

 • BEZ LÉKŮ
 • NEINVAZIVNÍ 
 • BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ 
 • OKAMŽITÉ VÝSLEDKY 
 • BEZ PROBLÉMŮ

ZDE MŮŽETE ZAKOUPIT SVOU VLASTNÍ

BIOMAGMAT MAGNETICKOU PODLOŽKU

 • Zvyšuje hladinu kyslíku
 • Zvyšuje krevní oběh
 • Posiluje imunitní systém 
 • Zpomaluje stárnutí 
 • Zkvalitňuje spánek 
 • Ulevuje od únavy a vyčerpání 
 • Odstraňuje škodlivé toxiny 
 • Pomáhá při hubnutí 
 • Ulevuje od bolesti svalů, kloubů a artritidy 
 • Zlepšuje kvalitu pokožky 
 • Udržuje tělesné teplo 
 • Reguluje kladné a záporné ionty v těle 
 • Chrání tělo před zářením 
 • Ulevuje od migrény a cévních bolestí hlavy

BIOMAGNETICKÁ PODLOŽKA A ÚČINKY NA ZDRAVÍ

ÚČINKY NA ZDRAVÍ: 

ZVÝŠENÍ MIKROCIRKULACE: 

Neodymové magnety silným elektromagnetickým efektem působí i na drobné cévy těla a zlepšují prokrvení. Studie ukázaly, že vystavení těla magnetům vede ke snížení prokrvení oblasti s nádory, a tak je možné zabraňovat jejich šíření. Zvýšení prokrvení zdravé tkáně splňuje požadavky těla na optimální úroveň. Aktivace a adheze krevních destiček se zvyšuje vystavením těla magnetické terapii. Aktivní destičky jsou determinanty zdravého stavu těla.

Zdraví a magnetická podlozka
Magneticka podlozka proti bolesti

ÚČINEK NA KLOUBY

Magnety mohou měnit nebo obnovovat rovnováhu růstu poškozených buněk. Protože krev obsahuje železo, může být vodičem magnetické energie. Silné magnety mohou zlepšit přívod krve, a tím poskytnout tkáni kyslík i živiny. Zánětlivé reakce kloubního pouzdra se vyskytují u chronických bolestivých potíží, jako je osteoartritida nebo revmatoidní artritida. Terapeuti praktikující magnetoterapii se domnívají, že každá buňka v našem těle má své vlastní magnetické nebo elektrické pole a mnoho nemocí je způsobeno nerovnováhou buněk v těchto polích. Aby se obnovila rovnováha buněk, je postižená oblast těla podrobena elektrické terapii. Vědci zkoumali buněčné ionty a molekuly, které pomáhají udržovat zdraví buněk. Experimenty ukazují, že použití magnetické terapie zachovává rovnováhu iontů včetně železa, sodíku a draslíku.

POMOC VE SPÁNKU: 

Vědci dokázali, že magnetoterapie napomáhá lepšímu spánku. Má určité vlastnosti a organizovaný mechanismus účinku, který pomáhá mozkovým buňkám relaxovat, snižovat hyperaktivitu, a vede tak k lepšímu a klidnějšímu spánku. Studie mozkových buněk pomáhají pochopit relaxační roli bio magnetické terapie. Funguje tak, že aktivuje hormon melatonin. Při působení magnetického pole v oblasti hlavy, zklidňuje a navozuje uspávací účinek na mozek. Melatonin je známý svými antistresovými vlastnostmi a u nespavců navozuje sedativní účinek. Antistresové hormony hrají významnou roli ve zlepšení spánku a výkonu.

Když dojde díky magnetoterapii ke snížení buněčného stresu, dojde zároveň k automatickému uvolňování správných hormonů ve správném množství. Tento objev vedl k  výrobě magnetických polštářů a podložek, které mají nabídnout zdravý a klidný noční spánek. Po probuzení, má člověk lepší výdrž a méně bolestí. Neodymové magnety jsou silné zemské magnety, které jsou vloženy do podložky BioMagMat, aby uvolňovaly magnetickou energii podle potřeb vašeho těla, pro uvolnění i jemných cév a tím podpořili zmírnění bolestivosti na buněčné úrovni v průběhu spánku. Kvalitní spánek bez bolesti vede k probuzení s energií a zvyšuje energetickou hladinu na plný potenciál. Každý den, kdy se probudíte, pocítíte neuvěřitelný rozdíl ve své denní energetické úrovni. Působí dlouhodobě a poskytuje vám nejen bezbolestný zážitek ze spánku, ale také lepší výkon a účast na aktivitách každodenního života.

ÚLEVA OD BOLESTI: 

Kontrola bolesti a úleva magnetickou terapií se provádí na buněčné a mikrovaskulární úrovni. Chcete-li se dozvědět, jak magnety působí ke zmírnění nepohodlí, může být užitečné prozkoumat mechanismy bolesti v těle. Bolest je vyjádřena jako elektrický signál přes nervové buňky. Když je nerv neaktivní, má mírný náboj kolem -70 mV. Je to trochu technické. Signál bolesti způsobí depolarizaci buňky. Magnety mají tendenci zvyšovat depolarizační potenciál buňky, čímž brání depolarizaci signálu a v důsledku toho blokují bolest. Magnetické pole také inhibuje schopnost nervu přenášet signály bolesti. Tyto jevy mohou pomoci zmírnit nepohodlí v těle. Magnety při kontaktu s tělem uvolňují příslušnou frekvenční energii, která pomáhá při nepohodlí. Tyto magnety pomáhají při nepohodlí tím, že uvolňují optimální frekvenční vlny, které tělo potřebuje.

BIOMAGMAT a BUDOUCNOST:

Medicína v jednadvacátém století se vyvíjí ze světa, kterému dominují chemikálie a chirurgie, do světa, který podporuje vlastní léčivou sílu těla a biomagnetická terapie v tomto přechodu nepochybně začíná hrát významnou roli. Ačkoli je schopnost magnetismu zmírnit řadu komplikací dobře zdokumentována, ještě zůstávají oblasti k dalšímu objevování. S dalšími výzkumy tak získáváme ještě více informací o možnostech používání magnetů pro dosažení nejlepších výsledků v biomagnetické terapii.

BIOMAGNETICKÁ PODLOŽKA KONTRAINDIKACE

Nevhodné je použítí biomagnetické podložky u

1. Lidé s kardiostimulátorem, voperovaným defibrilátorem, inzulínovou pumpou nebo jiným implantovaným elektrolékařským zařízením (například endokochleární implantát) by neměli používat BioMagMat. 

2. Těhotné ženy a malé děti by neměly používat BioMagMat.

3. Při krvácení jakéhokoli původu. Magnetické pole zvyšuje prokrvení tkání a tím by se krvácení v některých případech mohlo zvýšit.

4. Při bolestech neznámého původu.

Relativní kontraindikace:

1. Při hyperfunkci endokrinních žláz (zvýšená funkce) neaplikujeme v jejich lokalitě.

2. U osob s diagnózou tumoru a po operaci zhoubného nádoru nebo léčbě chemoterapií či radioterapií je použití na zvážení lékaře.

3. V akutní fázi infekčních onemocnění. Použijte až ve fázi rekonvalescence.

4. Při záchvatovitých neurologických onemocněních (např. epilepsie apod.) neaplikujeme na oblast hlavy, pouze na doporučení neurologa.

5. Nedoporučuje se kombinace s radioterapií.

V případě nejasností nebo souvisejících zdravotních potíží konzultujte se specializovaným lékařem. 

Pokud jste v léčení u specialisty, konzultujte magnetoterapii s ošetřujícím lékařem.

Zřeknutí se odpovědnosti:

Všechny výše uvedené informace, obsah a materiály slouží pouze pro informační účely. Výše uvedený obsah představuje nový bezplatný a alternativní přístup k uzdravení a nemá sloužit jako náhrada za konzultaci, diagnostiku a/nebo lékařské ošetření kvalifikovaného lékaře nebo poskytovatele zdravotní péče. Účelem tohoto produktu není diagnostikovat, ošetřovat, léčit nebo předcházet jakýmkoli onemocněním a v tomto ohledu by neměly být vyvozovány žádné informace obsažené v tomto dokumentu.

Sledujte na Facebooku novinky a tipy pro zdraví